Karrier

Építse karrierjét egy dinamikus, magyar cégnél! Az Assono Magyarország folyamatosan fejleszti szervezetét a versenyképes működésért.

Új munkatársat keresünk alközpontos / VoIP mérnök munkakörbe.

Az írásban és beszédben is legalább alapfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen. Többre értékeljük a kitartást és a jó minőségű ismereteket, valamint a folyamatos fejlődés igényét, mint a neves multiknál eltöltött éveket. Az önálló munkavégzés a tapasztalatok megszerzése után elvárás lesz részünkről, akár rövidebb külföldi projektek kapcsán is.

Az eredményes munkát tisztességes alapbérrel és teljesítményarányosan növekvő kompenzációval honoráljuk, a fejlődést pedig a juttatás emelése mellett elismeréssel, növekvő fontosságú feladatokkal, képzési és önképzési lehetőségekkel, és egyre nagyobb önállóság biztosításával értékeljük.

Feladatok:

  • IP és digitális alközponti rendszerek telepítése, konfigurálása, szervizelése, karbantartása.
  • Egyes alközpontokhoz tartozó szoftveralkalmazások telepítése, konfigurálása, hibaelhárítása, műszaki támogatása.
  • Rendszerek és készülékek tesztelése.
  • Műszaki támogatás ellátása, kapcsolattartás kijelölt ügyfelekkel.
  • Az értékesített rendszerek és berendezések, eszközök felhasználói számára felhasználói, rendszeradminisztrátori tanfolyamok vezetése, oktatási segédletek készítése.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, távközlési vagy informatikai területen felsőfokú végzettség.
  • Előny IP és digitális alközpontok üzembe helyezésében, szervizelésben szerzett gyakorlat, hálózatos aktív eszközök ismerete, üzembe helyezési és konfigurálási tapasztalat.
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány.
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban, tárgyalóképes nyelvtudás előnyt jelent.
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni.
  • Igénye van a szakmai fejlődésre, önképzésre, a szakterületét érintő újdonságok megismerésére és új ismeretek elsajátítására.
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek

Cserébe kiszámítható munkaidőt, megbecsülést, 100%-ban bejelentett bérezést, céges gépkocsi használatot, stabil vállalati hátteret, kellemes munkakörnyezetet, magánegészségpénztári ellátást kínálunk.

A munkakör ellátásához telefonos készenlét ellátása kapcsolódik (havonta maximum 1 hét), amelyet külön juttatással ellentételezünk.

Jogi információk, adatkezelés

A jelentkezése és önéletrajza elküldésével a fenti információk alapján Ön hozzájárul ahhoz, hogy az Assono Magyarország Kft. az önéletrajzát kifejezetten saját célra, aktuális vagy későbbi kiválasztási folyamat felhasználásához tárolja és felhasználja. Az Assono Magyarország Kft., mint adatkezelő, a személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról szóló 1992. évi LXIII. törvény előírásait maradéktalanul betartva fogja az Ön adatait kezelni és nyilvántartani. Az Assono Magyarország Kft. a személyes adatokat kizárólag a munkatársak kiválasztásában részt vevő szakemberei számára teszi hozzáférhetővé, semmilyen körülmények között sem adja át vagy teszi megismerhetővé harmadik fél (pl. más munkáltató, állásközvetítő, stb.) részére, kivéve, ha erre az érintett személy előzetesen, írásbeli nyilatkozattal kifejezetten engedélyt ad. Az adatkezelés időhöz kötöttsége: az Ön által átadott adatokat az Assono Magyarország Kft. az adatok kézhez vételétől számított legfeljebb 3 évig kezeli, vagy amely időtartamot Ön a jelentkezésében megad. Ön bármikor rendelkezhet úgy, hogy a korábban megküldött információk (személyes adatok)  tárolását és  felhasználását az Assono Magyarország Kft. szüntesse meg. Mindezek a feltételek érvényesek arra az esetre is, amikor Ön nem a fent megadott e-mail címen, hanem az Assono Magyarország Kft. által feladott álláshirdetésekre jelentkezik (pl. állásportálokon).

Az Assono Magyarország Távközlési Kft. a jogszabályok adta kereteken belül saját maga dönt arról, hogy mely jelentkezőket vesz figyelembe egy adott munkakör betöltéséhez.